• 02128734186
  • beylikduzunakliyat.org@gmail.com

2 adet cekyat, beyaz esya, yatak odasi takimi, cocuk yatagi tek kisilik ve 2 kapakli dolabi, salon takimi, portmanto vs.. Diger her sey kolilenmis sekilde hazir olacak evler ayni mahallede aralari 5 dk. Beylikduzu adnan kahveci mah.

Ömer
 

merhaba. daha önce bizim eşyamızı taşımıştınız, memnuniyetimizden dolayı yine sizden fiyat almak istiyorum. çatalcadan beylikdüzüne taşınacak eşyam var. çatalcadaki ev 3. katta, beylikdüzündeki ev 1. katta. ilgillenirseniz sevinirim. dönüş bekliyorum

miray akgün
 

mecidiyököy - izzetpaşa 3. kat tan beylikdüzü - gurpınar 1. kat genç odası-buzdolabı- camasır bakinesi- bulaşık makinesi - sandık- mutfak esyaları ( hersey kololi ) fiyat bilgisi rıca ederim

Naciye Duman
 

beylikdüzünde evim taşincak

cemal
 

Yılmazlar Nakliyat ailesine son taşınma işimde gösterdikleri hesaplı ve kaliteli taşımacılık hizmetleri için teşekkür ederim. Gözü kapalı iş verebileceğiniz bir firma arıyorsanız tam yerindesiniz.

mustafa seyyah
 

Yılmazlar Nakliyat , Mustafa Bey ekibine çok teşekkür ederim. Yıllardır taşınırım ama bugüne kadar böyle profesyonel ve cana yakın ekip görmedim. İlginize teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.

Özal Gür
 

Yukarı Çık